• Motokrosové rukavice SCOTT 450 Race MXV čierno-oranžová - M
  Motokrosové rukavice SCOTT 450 Race MXV čierno-oranžová - M

  Špičkovo spracované motokrosové rukavice SCOTT 450 Race sú vybavené elastickými vláknami Spandex / nylon a Coolmax® priedušným zvŕškom. Ďalej sú opatrené kožou Clarino™ na dlaniach a Lycra rebrovaním na prstoch. Sú navrhnuté pre jednoduché a pohodlné použitie.Technický popis: atraktívny grafický dizajn dvojvrstvová dlaň pre maximálnu ochranu upínací remienok na suchý zips silikónová aplikácia na prstoch neoprenová manžeta materiál: elastické vlákna..

  29.8 €
 • Multifunkčný detský vozík Qeridoo KidGoo 2 2018 zelená
  Multifunkčný detský vozík Qeridoo KidGoo 2 2018 zelená

  Multifunkčný detský vozík Qeridoo KidGoo 2 2018 je dvojmiestny, odpružený vozík za bicykel s veľkým úložným priestorom. Možno ho však využiť aj ako kočík do terénu alebo na behanie. Vozík je vďaka svojej ovládateľnosti a menšej veľkosti veľmi praktickým pomocníkom aj pri pohybe v meste. Priestranný interiér ponúka dostatok miesta a spolu s čalúnenýmy sedadlami a výškovo nastaviteľnými opierkami hlavy aj vynikajúci komfort. Prioritou pri výrobe vozíka za..

  490.5 €
 • Lávové kamene inSPORTline River Stone 2-4 cm - 3 ks
  Lávové kamene inSPORTline River Stone 2-4 cm - 3 ks

  Lávové kamene inSPORTline River Stone je malá sada 3 ks stredne malých, približne 2 - 4 cm veľkých kamienkov, ktoré sú vyrobené zo sopečnej lávy a vhodné k masáži menších plôch tela (napr. tvár). Termoterapia horúcimi lávovými kameňmi spája silu troch elementov - zeme, ohňa a vody, ktorá spôsobuje maximálne uvoľnenie. Tlak teplých kamienkov preniká hlboko do svalov a pomaly uvoľňuje stuhnutosť a napätie. Lávové kamene inSPORTline River Stone podporujú..

  4.1 €


 • 
  © 2018 športové vybavenie a doplnky Kontakt
  
  Šport
  Štýl
  Šablóny športového vybavenia

  Pozadie športových potrieb